Pohjois-Tapiolan Isännöinti Oy

Aukioloajat

Maanantai 8 – 15
Tiistai 8 – 15
Keskiviikko 8 – 15
Torstai 8 – 15
Perjantai 8 – 15

KESÄAUKIOLOAJAT  19.6-31.7 asti: ma – pe klo 8.30 – 14.30

Henkilökohtaiset tapaamiset toimistollamme pyydämme ystävällisesti sopimaan ennakkoon.

 

PUHELIN (ark 8-15)

Asiakaspalvelu: 010 235 4770
Vastikevalvonta: 010 235 4771

EMAIL

asiakaspalvelu@ptisa.fi

OSOITE

Metsäpirtintie 1, 1 kerros
02130 Espoo

LASKUTUSTIEDOT

As Oy Nimi c/o Pohjois-Tapiolan Isännöinti Oy Metsäpirtintie 1, 02130 Espoo tai laskutus@ptisa.fi

Verkkolaskutiedot voit katsoa verkkolaskuosoite.fi sivustolta.

Ota yhteyttä

Autamme mielellämme kaikissa asumiseen liittyvissä kysymyksissä. Täytä oheinen lomake, mikäli toivot meidän ottavan yhteyttä. 

Etsitkö oman taloyhtiösi ammattilaisia?

Henkilökuntamme

Isännöitsijät

Pekka Pylkkänen

Isännöitsijä, IAT

pekka.pylkkanen@ptisa.fi
010 235 4779

Heikki Tikka

Isännöitsijä, IAT

heikki.tikka@ptisa.fi
010 235 4776

Harri Louna

Isännöitsijä, IAT

harri.louna@ptisa.fi
010 235 4778

Mika Komusaari

Isännöitsijä, IAT

mika.komusaari@ptisa.fi
010 207 2601

Harri-Petteri Riekkinen

Toimitusjohtaja JET, IAT

(Myynti)

harri.riekkinen@ptisa.fi
010 235 4774 / 050 5201333

Nalle Riekkinen

Työhyvinvointivastaava

Kirjanpitäjät

Vuokko Vettenranta

Kirjanpitäjä

vuokko.vettenranta@ptisa.fi

Airi Karhu

Kirjanpitäjä

airi.karhu@ptisa.fi

Vili Lähdeaho

Toimistopäällikkö

vili.lahdeaho@ptisa.fi
010 235 4775

Asiakaspalvelu

Maria Pellikka

Kiinteistösihteeri

maria.pellikka@ptisa.fi
010 235 4773

Riitta Pellikka

Kiinteistösihteeri

riitta.pellikka@ptisa.fi
010 235 4771

Henkilökuntamme

Kiinnostaisiko työ isännöintialan joustavimmassa yrityksessä? Kerro itsestäsi!

Laita avoin hakemuksesi ja cv harri.riekkinen@ptisa.fi