Pohjois-Tapiolan Isännöinti Oy

Aukioloajat

Maanantai 8 – 15
Tiistai 8 – 15
Keskiviikko 8 – 15
Torstai 8 – 15
Perjantai 8 – 15

Henkilökohtaiset tapaamiset toimistollamme pyydämme ystävällisesti sopimaan ennakkoon.

 

PUHELIN (ark 8-15)

Asiakaspalvelu: 010 235 4770
Vastikevalvonta: 010 235 4771

EMAIL

asiakaspalvelu@ptisa.fi

OSOITE

Metsäpirtintie 1, 1 kerros
02130 Espoo

LASKUTUSTIEDOT

As Oy Nimi c/o Pohjois-Tapiolan Isännöinti Oy Metsäpirtintie 1, 02130 Espoo tai laskutus@ptisa.fi

Verkkolaskutiedot voit katsoa verkkolaskuosoite.fi sivustolta.

Hyvä asiakkaamme, 
 
Asiakaspalvelumme puhelinvaihteessa on tällä hetkellä henkilöstövajetta, jonka vuoksi vaihteeseen soitettuihin puheluihin ei välttämättä päästä heti vastaamaan.
 
Pyydämme ensisijaisesti olemaan yhteydessä sähköpostitse asiakaspalvelu@ptisa.fi tai verkkosivujemme lomakkeella.
 
Mikäli tavoittelet taloyhtiösi isännöitsijää, voit tarkastaa hänen suorat yhteystietonsa verkkosivujemme yhteystiedot osiosta.
 
Pahoittelemme mahdollisia viivästyksiä palvelussa.
 
Ystävällisin terveisin,
Pohjois-Tapiolan Isännöinti Oy

Ota yhteyttä

Autamme mielellämme kaikissa asumiseen liittyvissä kysymyksissä. Täytä oheinen lomake, mikäli toivot meidän ottavan yhteyttä. 

Etsitkö oman taloyhtiösi ammattilaisia?

Henkilökuntamme

Isännöitsijät

Pekka Pylkkänen

Isännöitsijä, IAT

pekka.pylkkanen@ptisa.fi
010 235 4779

Heikki Tikka

Isännöitsijä, IAT

heikki.tikka@ptisa.fi
010 235 4776

Harri Louna

Isännöitsijä, IAT

harri.louna@ptisa.fi
010 235 4778

Harri-Petteri Riekkinen

Toimitusjohtaja JET, IAT

(Myynti)

harri.riekkinen@ptisa.fi
010 235 4774

Panu Malm

 Apulaisisännöitsijä IAT(opisk.)

Puh. 0102072601

panu.malm(at)ptisa.fi 

Nalle Riekkinen

Työhyvinvointivastaava

Kirjanpitäjät

Vuokko Vettenranta

Kirjanpitäjä

vuokko.vettenranta@ptisa.fi

Airi Karhu

Kirjanpitäjä

airi.karhu@ptisa.fi

Vili Lähdeaho

Toimistopäällikkö

vili.lahdeaho@ptisa.fi
010 235 4775

Asiakaspalvelu

Maria Pellikka

Kiinteistösihteeri

maria.pellikka@ptisa.fi
010 235 4773

Riitta Pellikka

Kiinteistösihteeri

riitta.pellikka@ptisa.fi
010 235 4771

Henkilökuntamme

Kiinnostaisiko työ isännöintialan joustavimmassa yrityksessä? Kerro itsestäsi!

Laita avoin hakemuksesi ja cv harri.riekkinen@ptisa.fi